KONST / Oljemålningar / Akryl 14378557
nr 1437 8557
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Akryl, Motiv med troll. Signerad, daterad -98, duk, 50x61 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:59:48
11/12 08:00:32